До професійного навчання залучили 68 осіб з числа учасників АТО – ПРО ВОЛОДИМИРЕЦЬ

До професійного навчання залучили 68 осіб з числа учасників АТО

Фахівці Здолбунівського районного центру зайнятості активно працюють в питанні інформування населення щодо можливостей проходження професійного навчання за допомогою служби зайнятості, а особливо з демобілізованими учасниками антитерористичної операції. Про це пише ПРО ЗДОЛБУНІВ з посиланням на Здолбунівську РДА.

Не буде дивиною те, що велика кількість осіб – учасників АТО, які звертаються за допомогою у працевлаштуванні до центру зайнятості, не мають професійно-технічної освіти або, маючи професію, працювали на роботах з низькою кваліфікацією.

Під час індивідуальних співбесід особистий консультант спільно з безробітним аналізують можливість працевлаштування на наявні вакансії та часто стикаються із проблемою відсутності у безробітного або професії або навиків роботи.

У таких випадках в нагоді стає інформація про можливості професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, у тому чисті шляхом стажування через службу зайнятості. Після отриманої інформації про перелік професій, які можна здобути на курсах, у тому числі на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ, про умови та терміни навчання, безробітні визначаються із вибором і способом навчання, та приймають рішення.

Так, протягом останніх трьох місяців було залучено до професійного навчання 68 зареєстрованих безробітних – учасників АТО: шляхом підготовки та перепідготовки – 47 чол., підвищення кваліфікації – 21 чол., у тому числі шляхом стажування – 12 чол. Демобілізовані учасники АТО  навчаються на актуальні професії різних галузей економіки: тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорій «А1» та «А2», верстатник широкого профілю, електромонтер з обслуговування та ремонту електроустаткування, адміністратор, лицювальник-плиточник, електрогазозварник та столяр будівельний. В основному, слухачі проходить навчання на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості та в Олександрійському навчальному відділенні, безробітні задоволені умовами навчання, викладачами та наявною матеріальною базою.

Для учасників АТО начальний процес дає можливість швидше адаптуватися до реалій сьогодення, відчувати свою потребу для нового колективу (групи), бути відповідальними та пунктуальними, у них з’являється стимул до отримання нової професії, яка є актуальною на ринку праці, що приведе до швидшого працевлаштування та отримання гідної заробітної плати.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

КОМЕНТУВАТИ


*