Дубровицький район: відбулися спільні навчання рятувальників та лісників

29 травня на території Дубровицького району відбулися спільні навчання рятувальників та лісників району, з метою злагодженості дій при пожежах в природних екосистемах. Навчання проводились в лісовому масиві Дубровицького лісництва ДП «Дубровицьке лісове господарство».

Повідомляє сайт ПРО ДУБРОВИЦЯ .

За умовами навчання в лісовому масиві виникла низова пожежа з можливим переходом на верхову пожежу та поширенню вогню на значні площі. До ліквідації умовної пожежі залучалась техніка ДП «Дубровицьке лісове господарство», лісників з ранцевими обприскувачами, трактор з плугом, техніка та особовий склад 14-ї державної пожежно-рятувальної частини. Пожежа вчасно була локалізована, втримана в межах площі виникнення та ліквідована в найкоротші терміни.

Після закінчення спільних навчань, начальник Дубровицького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області Ігор Гайдиш підвів підсумок навчань, зазначивши, що взаємодія між лісівниками і працівниками ДСНС Дубровицького району знаходиться на належному рівні. Всі спрацювали на відмінно, що дає впевненість в тому, що ліси Дубровиччини будуть захищені від вогню.