Млинівщина приймала експертів з Європейського Союзу

30 травня 2017 року Млинівщина приймала  з моніторинговим візитом експертів з оцінки Європейського Союзу, представників міжнародної консалтингової агенції «ARSprogetti». сompani.

Повыдомляэ сайт ПРО МЛИНІВ з посиланням на Млинівську РДА.

 Метою візиту був моніторинг впровадження проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ  у Млинівському районі», в тому числі у Владиславівській загальноосвітній школі І-ІІ ст.

 Зустріч відбувалася на території Млинівського технолого-економічного коледжу. До присутніх з вітальним словом звернувся голова райдержадміністрації П.Рухер, який наголосив на успіхах проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ»  у Млинівському районі і висловив сподівання  щодо подальшої співпраці.

 У ході зустрічі було представлено презентацію «Історії успіху громад Млинівського району в 2015-2017 роках у проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» та інших проектах», яку прокоментувала начальник відділу економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі Млинівської райдержадміністрації, координатор ресурсного центру розвитку громад Млинівського району С.Ситник.

 Обговорювалися результати впровадження в Млинівському районі проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» та перспективи подальшої співпраці з ЄС ПРООН.

 Продовжився візит знайомством з роботою ресурсного центру розвитку громад Млинівського району в райдержадміністрації. Після завершення моніторингова група відвідала  Владиславівську   громаду.