Музичний “Брейн-ринг” провели у Радивилові

22 лютого концертна зала КЗ «Радивилівська дитяча школа мистецтв» наповнилась вболівальниками, які прийшли підтримати своїх друзів, учнів 7-8 класів фортепіанно-скрипічного відділів, що приймали участь в музично-інтелектуальній грі «Брейн-ринг».

Про це пише ПРО РАДИВИЛІВ з посиланням на Радивилівську міську об’єднану територіальну громаду.

На шановних гостей і учасників чекала не тільки захоплива гра, але й подорож у чарівний світ прекрасних звуків – під час музичних пауз. Радували своїм співом Юлія Колеснік, Наталя Мороз, вокальний ансамбль старших класів (керівник Михайлова М.М.), додавали енергійного ритму, запалу Павло Капуста, у виконанні якого прозвучала  «Весела полька», Марта Гунько з «Джазовим етюдом». І навпаки, допомагали зібратись і зосередитись ансамбль народних інструментів «Дивограй»(керівник Борейчук О.С.), дует викладачів-скрипалів у складі Сірко Т.О. та Сисак О.С.

Коли було сформовано дві команди, обрано капітанів, відбулось представлення назв команд. Першу команду «Престо» очолив Прокопець Дмитро, а другу «Могуча купка» – Левценюк Карина. Гра проводилась в п’ять турів: «Розминка», «Музична математика», « Склади слово», «Пантоміма» та Впізнай мелодію». Вже після першого туру стало зрозуміло, що боротьба між командами буде не легкою, першість переходила почергово від однієї команди до іншої. В результаті перемогу з перевагою в один бал здобула команда «Могуча купка», а гра принесла всім присутнім багато приємних вражень.