На Дубенщині вогнеборіці завітали до селян

21 лютого рятувальники Дубенського міськрайонного сектору Головного управління ДСНС України у Рівненській нагадали мешканцям села Сатиїв Дубенського району правила пожежної безпеки у побуті. Про це пише сайт ПРО ДУБНО з посиланням на У ДСНС в рівненській області.

Під час рейду увага була приділена стану пожежної безпеки у домогосподарствах громадян, які потребують підвищеної уваги та соціальної підтримки: самотніх літніх людей, багатодітних родин, інвалідів.

Особливу увагу рятувальники звертали на правила пожежної безпеки при користуванні електроприладами та приладами пічного опалення пояснюючи власникам помешкань, що саме несправність електричних та опалювальних приладів, печей стає причиною пожеж. А під час пожеж знищується не лише роками нажите майно, а й наражаються на смертельну небезпеку самі люди.

Громадянам були роздані листівки і пам’ятки з основними вимогами правил пожежної безпеки у зимовий період та надані детальні консультації, як усунути виявлені недоліки, що можуть призвести до фатальних наслідків.