На Рівненщині контролюватимуть ремонт школи

Здолбунівська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням за ч. 1 ст. 366 КК України за фактом службового підроблення службовими особами органу влади актів виконаних робіт з проведення ремонту будівлі Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Про це пише ПРО ЗДОЛБУНІВ  з посиланням на У ДСНС в Рівненській області.

Досудове розслідування проводиться Здолбунівським відділенням поліції Острозького відділу поліції ГУНП в Рівненській області.

Попередньо встановлено, що Департаментом з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації підписано у 2016 році представлені підрядником акти виконаних робіт в частині реконструкції покрівлі приміщення навчального закладу, тоді як насправді вказані роботи у повному обсязі не виконані.

Разом з тим, згідно відомостей Офіційного державного інформаційного порталу публічних фінансів України «Є-Data» за період з 22.07.2016 по 15.11.2016 перераховано – 1 179 378,00 грн.

На даний час досудове розслідування триває. У кримінальному провадженні проведено огляд місця події, здійснено виїмку офіційних документів, допитано свідків, встановлюються інші очевидці події. Наразі призначено проведення судової будівельно-технічної експертизи, внесено клопотання до слідчого судді про надання дозволу на проведення позапланової виїзної документальної ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА при провадженні діяльності, пов’язаної із договірними зобов’язаннями згідно договору підряду щодо реконструкції покрівлі будівлі Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів та перевірки на предмет дотримання юридичною особою – підрядником за договором вимог законодавства України у сфері праці.

Стан досудового розслідування перебуває на контролі прокуратури.