На Сарненщині відкрили нову школу – ПРО ВОЛОДИМИРЕЦЬ

На Сарненщині відкрили нову школу

3 лютого відбулося урочисте відкриття другої черги загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Тинне. Участь у відкритті школи взяли заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Світлана Богатирчук-Кривко, начальник управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Григорій Таргонський, голова Сарненської  райдержадміністрації Ярослав Яковчук, голова Сарненської районної ради Руслан Серпенінов, освітяни району, Тинненська громада та представники засобів масової інформації, пише сайт ПРО САРНИ з посиланням на Сарненську РДА.

     У своєму вітальному слові голова райдержадміністрації відмітив, що для жителів села Тинне відбулася дуже значна подія, оскільки розпочала своє функціонування найбільша школа у сільській місцевості в Україні. Діти отримали комфортні умови для навчання, які повністю відповідають Європейським стандартам.

Ярослав Яковчук зазначив, що друга черга загальноосвітньої школи с.Тинне будувалась в дуже складні для держави часи.  Часи, коли в країні триває війна. Тому, левова частка коштів спрямовується на обороноздатність нашої країни. «Виходячи з цього, варто зауважити, що в нашій державі соціальній політиці відводиться дуже значна роль, адже на будівництві школи було освоєно 25 млн. гривень» – сказав Ярослав Володимирович.

Завершуючи урочисте відкриття школи, головні господарі цього прекрасного навчального закладу, представники багаточисельної шкільної дитячої громади привітали усіх гостей зі святом – відкриттям сучасного навчального закладу.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

КОМЕНТУВАТИ


*