На Сарненщині відкрили нову школу

3 лютого відбулося урочисте відкриття другої черги загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Тинне. Участь у відкритті школи взяли заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Світлана Богатирчук-Кривко, начальник управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Григорій Таргонський, голова Сарненської  райдержадміністрації Ярослав Яковчук, голова Сарненської районної ради Руслан Серпенінов, освітяни району, Тинненська громада та представники засобів масової інформації, пише сайт ПРО САРНИ з посиланням на Сарненську РДА.

     У своєму вітальному слові голова райдержадміністрації відмітив, що для жителів села Тинне відбулася дуже значна подія, оскільки розпочала своє функціонування найбільша школа у сільській місцевості в Україні. Діти отримали комфортні умови для навчання, які повністю відповідають Європейським стандартам.

Ярослав Яковчук зазначив, що друга черга загальноосвітньої школи с.Тинне будувалась в дуже складні для держави часи.  Часи, коли в країні триває війна. Тому, левова частка коштів спрямовується на обороноздатність нашої країни. «Виходячи з цього, варто зауважити, що в нашій державі соціальній політиці відводиться дуже значна роль, адже на будівництві школи було освоєно 25 млн. гривень» – сказав Ярослав Володимирович.

Завершуючи урочисте відкриття школи, головні господарі цього прекрасного навчального закладу, представники багаточисельної шкільної дитячої громади привітали усіх гостей зі святом – відкриттям сучасного навчального закладу.