На Сарненщині вшанували воїнів-афганців

15 лютого на Меморіалі Слави біля пам’ятника воїнам-афганцям у м. Сарни відбувся урочистий мітинг з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан. Про це пише сайт ПРО САРНИ з посиланням на Сарненську РДА.

     Участь у мітингу взяли голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, голова районної ради Руслан Серпенінов, міський голова Світлана Усик, народний депутат України Сергій Євтушок,  голова Сарненської районної спілки Ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Геннадій Радько, воїни-інтернаціоналісти, родичі загиблих, працівники підприємств, установ, організацій району, представники районних засобів масової інформації, громадськість району.

Голова Сарненської райдержадміністрації Ярослав Яковчук подякував  українським воїнам за героїзм та мужність.

     У День вшанування учасників бойових дій на території інших держав усі присутні схилили голови та хвилиною мовчання пом’янули побратимів, загиблих українців, які не повернулися з Афганістану  живими. Також учасників бойових дій району урочисто нагородили Почесними Грамотами обласної Спілки ветеранів Афганістану за подвиг, мужність і патріотизм.

     На завершення мітингу прозвучав військовий салют, до  пам’ятника воїнам-афганцям було  покладено квіти.