Перевізники знову хочуть підвищити вартість проїзду в рівненських маршрутках

Рівненські перевізники знову заговорили про підвищення ціни на проїзд у маршрутках міста. Кажуть, що тариф має бути більшим принаймні на гривню, хоча, за їх підрахунками, варто було б його підняти на 1,24 гривні. Востаннє проїзд умаршрутках Рівного дорожчав два роки тому. Про це повідомляє ПРО РІВНЕ з посиланням на  PRESS-ЦЕНТР.

Перевізники пояснюють, що чинний тариф розраховували ще коли пальне коштувало 17 гривень за літр. Але зараз воно зросло у порівнянні з 2015 роком на 26,5%, тобто до 21,5 гривень за літр. Крім того, на 93,6% зросла вартість іншого технічного обслуговування маршруток: мастила, запчастини, шини тощо. Зросла також мінімальна зарплата з 1218 до 3200 грн. Відтак, власники маршруток заявляють, що перевезення для них стали нерентабельні.

Прохання перевізників розглядатимуть на засіданні міськвиконкому у березні. А наразі всі зауваження та пропозиції влада міста просить надсилати в управління транспорту і зв’язку, що по вулиці Шевченка, 45, або на електронну адресу utiz-rivne@ukr.net.