Рятувальники провели навчання у області

Рятувальники Млинівщини провели практичне відпрацювання  документів оперативного реагування на території Свято-Вознесенського подвор’я Городоцького монастиря, що розташований у смт. Млинів по вул. 17 вересня,17. Рятувальниками спільно з сестрами монастиря відпрацьовано  дії під час ліквідації пожеж у культових спорудах, а також характеристику об’єктів які знаходяться на території монастиря, пише ПРО МЛИНІВ з посиланням на У ДСНС у Рівненській області.

Навчання проводилося у два етапи, перший з яких був теоретичним –  рятувальники вивчали розміщення споруд, характеристику будівель на території монастиря та визначали напрями своїх дій за умов надзвичайних ситуацій.

Під час другої частини вогнеборці практично перевірили стан зовнішнього протипожежного водопостачання, провели випробування пожежного гідранта з пуском води, що знаходиться на території монастиря. Спільно з сестрами монастиря провели умовну евакуацію з будівлі, визначивши найкоротші шляхи евакуації. Потому було проведено бесіду щодо дотримання основних правил пожежної безпеки. Роз’яснено дії при виникненні пожежі та схему оповіщення про пожежу. В кінці заходу рятувальники на згадку вручили всім листівки на протипожежну тематику.