Рятувальники завітали до мешканців Демидівщини

З метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі, зменшення загибелі людей на них, а також роз’яснення вимог пожежної безпеки в побуті, правилам поведінки у зимовий період 14 лютого 2017 року  Демидівським районним центромсоціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із службою у справах дітей райдержадміністрації та працівниками Демидівського районного сектору ГУ ДСНС України в Рівненській області здійснено спільні профілактичні рейди на території Боремельської територіальної громади серед вразливих категорій населення, а саме сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах. Про це пише сайт ПРО ДЕМИДІВКУ з посиланням на Демидівську РДА.

Громадянам було доведено основні причини виникнення пожеж у зимовий період та вимоги пожежної безпеки при використанні пічного опалення, обігрівачів, газового і електричного обладнання та устаткування. Рятувальники наголосили членам сімей, що в жодному разі не дозволяється використовувати для обігріву несправні печі, саморобні електронагрівальні прилади, свічки.

Під час зустрічі людям було вручено листівки та пам’ятки з правилами пожежної безпеки в побуті та правила безпечної поведінки, яких обов’язково слід дотримуватися.