Соціальні ігри забирають життя дітей

Під такою назвою 21 лютого у приміщенні Дубровицької райдержадміністрації відбулася зустріч у форматі круглого столу з представниками правоохоронних органів, навчальних та медичних закладів району, ЗМІ під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Кохна. Про це пише сайт ПРО ДУБРОВИЦЮ з посиланням на Дубровицьку РДА.

Обговорювали питання як уберегти підростаюче покоління від згубного впливу Інтернет-ресурсів.

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Лобзун розповіла про загрозу, що несуть у собі соціальні Інтернет-мережі, про виявлення у соціальних мережах небезпечних спільнот, адміністратори яких мотивують учасників до скоєння суїциду.

Т.в.о. начальника районного відділення поліції Олег Сидоришин детально розповів про умови, що ставляться учасникам при вступі до вищезгаданих груп та систему впливу на свідомість дитини, яку використовують так звані «куратори». Також повідомив, що представниками кіберполіції було відслідковано ряд учасників небезпечних ігор у таких групах і з Рівненській області.

Начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ніна Стасюк виступила з пропозицією провести у навчальних закладах загальношкільні батьківські збори за участі представників поліції, психологів, щоб донести до батьків масштаби проблеми, та попросити їх бути якомога уважнішими до своїх дітей, слідкувати за їх поведінкою.

Підсумовуючи все сказане, заступник голови райдержадміністрації Миколо Кохно звернувся до присутніх та заявив про необхідність терміново вжити спільних заходів щодо попередження залучення неповнолітніх до участі у таких группах.

За результатами проведення круглого столу, враховуючи пропозиції учасників, прийнято відповідний районний план заходів.