У Дубровицькому районі вшанували бійця АТО

«СХОВАЛИСЯ ОЧІ В ХОЛОДНІМ ГРАНІТІ,
ЗАХОДИМО В ШКОЛУ, В ОЧАХ ЙОГО СІРИЙ ПОРТРЕТ.

ВІН СПРАВЖНІЙ ДЕСАНТНИК, В ЯКОГО, МОВ НЕБО,БЕРЕТ

ПРОСТИЙ УКРАЇНЕЦЬ, ЩО ТАК ХОТІВ ЖИТИ НА СВІТІ…»

Під таким гаслом проходили заходи у Велюнському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» ім. О. Ярмоліча 31 січня 2017 року.

Саме цього дня, два роки тому, загинув в зоні АТО випускник цієї школи – Ярмоліч Олександр Миколайович, пише сайт ПРО ДУБРОВИЦЮ з посиланням на Дубровицьку РДА.

Зі слів волонтера Степана Жданюка: «31 січня 2015 рік. Ніщо в цей день не віщувало біди, хоча в місті Щасті то тут, то там диміло, чулися гучні постріли. Ми мали зустрітися з Олександром, як і з іншими воїнами-земляками, щоб передати передачу від рідних. З прохідної вийшов високий, синьоокий красень з чарівною посмішкою. Познайомилися з Олександром. Він був дуже радий зустріти земляків, навіть пообіцяв пригостити чаєм, кавою. Та не судилося…

Сашко повернувся до прохідної, а ми вирушили до «бусика», щоб під’їхати ближче для передачі допомоги воїнам. Мить.. секунда…друга і осколок ворожого «ГРАДУ» смертельно поранив молодого бійця, забрав життя життєрадісного поліського хлопця назавжди, прямо на наших очах… Це дуже важко описати словами… Два роки не наважувалися приїхати до Велюня, щоб розповісти правду мамі та родині. Від удару цього ж «ГРАДУ» отримав поранення і наш водій, тут присутній зараз Василь Фалько».

В заході взяли участь учні та вчителі школи, мати Інна Ярмоліч та сестра Катерина загиблого військовослужбовця, начальник управління освіти, молоді та спорту РДА Ніна Стасюк, керівник прес-служби РДА Оксана Голяка Велюнський сільський голова Олена Наумець, жителі села Велюнь.

Всі учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять Олександра Ярмоліча та всіх загиблих за незалежність України в зоні АТО українців.

 

А,  4 лютого 2017 року у Велюнський НВК завітали бойові побратими Олександра Ярмоліча, які прибули з Києва, Луцька, Львова, Тернополя, щоб вшанувати пам’ять свого друга, який загинув, захищаючи  Україну.