У Рівному буян побив жінку-прокурора

Прокуратура Рівненської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом умисного заподіяння прокурору тілесних ушкоджень під час виконання ним службових обов’язків (за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 345 КК України), пише ПРО РІВНЕ з посиланням на Магнолія-ТВ.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Рівненського відділу поліції.

47-річний житель Рівненського району, який є учасником кримінального провадження, перебуваючи 31.01.2017 у приміщенні прокуратури Рівненської області, під час розмови із 28-річною працівницею – прокурором одного із відділів прокуратури області почав поводити себе нахабно та, застосовуючи ненормативну лексику, заподіяв їй тілесні ушкодження. Чоловік умисно та цинічно наніс один удар жінці в область грудної клітки, від чого остання впала, вдарившись головою, та втратила свідомість.

Жінку відразу доставлено до медичного закладу, де діагностовано закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку та забої м’яких тканин. По прибутті працівників поліції на місце події чоловік відразу відмовився давати пояснення, зіславшись на різке погіршення свого здоров’я, заперечуючи свою причетність до побиття жінки, злякавшись відповідальності за скоєне.

На даний час у кримінальному провадженні триває досудове розслідування, хід якого взято на контроль прокуратурою Рівненської області.