У Вараші привітали героїнь

Сьогодні, у День Героїв, заступник міського голови Анатолій Кречик разом з представниками виконавчих органів міської ради відвідали реабілітованих, нагороджених Почесною відзнакою «До 65-ої річниці утворення УПА», Муригіну Ольгу Онуфріївну та Ткачук Василину Талимонівну, які проживають у м. Вараш.

Анатолій Кречик привітав їх зі святом, побажав добра, міцного здоров’я, щастя, подякував за мужність та патріотизм. Під час зустрічей ветеранам було вручено квіти та продуктові набори.

«Сльози радості та смутку водночас навертаються на очі. Тому що маємо можливість жити у незалежній Україні, у якій за свободу та незалежність український народ платить надто високу ціну – життя своїх кращих синів», – сказала Ольга Муригіна.

Сивочолі жінки радо зустрічали представників влади та щиро дякували за увагу, турботу і тепло.

«Такі люди, мають постійно відчувати нашу підтримку, увагу, шану. Вони пройшли свій шлях боротьби за незалежність нашої держави в час визвольних змагань. А ми зараз продовжуємо перейняту від них естафету захисту української землі від російського загарбника», – наголосив Анатолій Кречик.