В Дубно говорили про запобігання корупції

19 лютого в Дубно відбувся другий тренінг соціально-навчального проекту «Університет громадянської активності», який реалізується як ініціатива ГО «Антикорупційний моніторинг» та Рівненської облдержадміністрації за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.Про це пише ПРО ДУБНО з посиланням на Дубенську РДА.

Під час навчань журналісти-розслідувачі Тетяна Кушнірук та Ольга Ферар подали теоретичну та практичну інформацію щодо оформлення запитів про доступ до публічної інформації, роботи із відкритими реєстрами, запобігання корупції, оскарження дій органів влади.

Для засвоєння знань учасникам традиційно були запропоновані практичні завдання. Зокрема, необхідно було скласти запит про доступ до публічної інформації щодо актуальних питань сучасного міського життя. Крім для учасників провели дві бонусні навчальні секції: “«Як отримати безкоштовно у власність земельну ділянку. Основи громадського контролю за прозорість земельних відносин місцевих рад»” та «Як не потрапити в комунальне рабство. Житлово-комунальна реформа».