В Рокитному перевіряли дитячий садочок «Світанок»

24 травня 2018 року визначена комісія у складі першого заступника голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олега Приліпка, голови селищної ради Юрія Богданова, начальника відділу відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Ігоря Лалака, начальника Рокитнянського районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Київський області Сергія Шаравари та начальника відділу освіти райдержадміністрації Сергія Діренка відвідала Рокитнянський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 5 «Світанок» Рокитнянської селищної ради для перевірки введення в експлуатацію автоматичної системи протипожежного захисту ППКП Тірас 16-П.

Керівники переконалося у справності встановленої протипожежної ситеми, у тому, що обладнання сертифіковане, та перевірили його у роботі – провели тренувальну евакуацію дітей та вихователів із приміщення дитячого садочку. Крім цього для усіх працівників дитячого садочку та окремо для дітей був проведений інструктаж із протипожежної безпеки. Також було здійснено перевірку первинних засобів пожежогасіння, евакуаційні шляхи й виходи, розміщення відповідних табличок із зазначеням напрямку руху та стендів із правилами протипожежної безпеки.

Представники комісії на завершення перевірки побажали працівникам дошкільного навчального закладу «Світанок», щоб ніколи не довелося спрацювати цій притипожежній системі та ніколи не траплялося жодних надзвичайних випадків.