Відкриття оновленого спортивного майданчика на базі Дубенської гімназії №2

30 травня 2017 року відбулося відкриття оновленого спортивного майданчика з штучним покриттям на базі Дубенської гімназії №2, про це пише сайт ДУБНО СЬОГОДНІ з посиланням на Дубенську міську раду.

У відкритті взяли участь міський голова Василь Антонюк, начальник управління освіти Вадим Нетреба, директор гімназії №2 Людмила Комолова, вчителі та учні гімназії, які проходять оздоровлення в пришкільному таборі. На спортивному майданчику оновлено штучне покриття з влаштуванням надійної основи, встановлено нові футбольні ворота, оновлено і пофарбовано захисний паркан.
Виконання робіт здійснено компанією “Спортін”, матеріали та спортивне обладнання також цієї торговельної марки. Це дарунок, наданий Федерацією футболу України за сприяння народного депутата України Ірини Луценко рідній школі.
Міський голова наголосив, що робота з оновлення існуючих та будівництва нових спортивних майданчиків у навчальних закладах міста продовжуватиметься й надалі. Приміром, наступна на черзі – ЗОШ №1, де планується обладнати подібний спортивний об’єкт.