Володимирецькі рятувальники взяли участь у роботі виїзного «мобільного соціального офісу» – ПРО ВОЛОДИМИРЕЦЬ

Володимирецькі рятувальники взяли участь у роботі виїзного «мобільного соціального офісу»

16 лютого у Антонівській, Городецькій та Ромейківській сільських Радах Володимирецького району відбувся виїзний прийом «мобільного соціального офісу». У його роботі взяли участь і працівники Володимирецького районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області. Про це пише ПРО ВОЛОДИМИРЕЦЬ з посиланням на У ДСНС в Рівненській області.

Згідно до покладених функціональних завдань на «мобільний соціальний офіс», працівниками управління соціального захисту населення було проведено інформування населення з питань діючого законодавства та заходів соціального захисту, надавались роз’яснення з питань надання житлової субсидії, державної допомоги сім’ям з дітьми та інше.

У процесі роботи мобільного офісу працівники Володимирецького районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області в свою чергу провели інформування та консультування громадян з питань реалізації державної політики у сферах цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, ліквідації надзвичайних ситуацій, пожежної та техногенної безпеки, тощо. На всі питання спеціалістами було надано вичерпні відповіді. Особлива увага громадян зверталася на запобігання пожеж в житловому секторі під час опалювального періоду, оскільки в цей сезон зазвичай зростає кількість пожеж внаслідок порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення та електрообігрівачів.

Окремо рятувальники надали методичну допомогу працівникам сільських Рад щодо проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи з населенням, щодо профілактики пожеж в житловому секторі, а також надали зразки листівок та пам’яток на протипожежну тематику.

Відповідно до затвердженого графіку «мобільний соціальний офіс» постійно здійснює прийом громадян за місцем проживання у тому чи іншому населеному пункті Володимирецького району. Це дозволяє наблизити соціальне обслуговування до населення, забезпечити його доступність, сприяє підвищенню інформованості громадян, у тому числі з питань цивільного захисту та пожежної безпеки.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

КОМЕНТУВАТИ


*