Володимирецькі рятувальники взяли участь у роботі виїзного «мобільного соціального офісу»

16 лютого у Антонівській, Городецькій та Ромейківській сільських Радах Володимирецького району відбувся виїзний прийом «мобільного соціального офісу». У його роботі взяли участь і працівники Володимирецького районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області. Про це пише ПРО ВОЛОДИМИРЕЦЬ з посиланням на У ДСНС в Рівненській області.

Згідно до покладених функціональних завдань на «мобільний соціальний офіс», працівниками управління соціального захисту населення було проведено інформування населення з питань діючого законодавства та заходів соціального захисту, надавались роз’яснення з питань надання житлової субсидії, державної допомоги сім’ям з дітьми та інше.

У процесі роботи мобільного офісу працівники Володимирецького районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області в свою чергу провели інформування та консультування громадян з питань реалізації державної політики у сферах цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, ліквідації надзвичайних ситуацій, пожежної та техногенної безпеки, тощо. На всі питання спеціалістами було надано вичерпні відповіді. Особлива увага громадян зверталася на запобігання пожеж в житловому секторі під час опалювального періоду, оскільки в цей сезон зазвичай зростає кількість пожеж внаслідок порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення та електрообігрівачів.

Окремо рятувальники надали методичну допомогу працівникам сільських Рад щодо проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи з населенням, щодо профілактики пожеж в житловому секторі, а також надали зразки листівок та пам’яток на протипожежну тематику.

Відповідно до затвердженого графіку «мобільний соціальний офіс» постійно здійснює прийом громадян за місцем проживання у тому чи іншому населеному пункті Володимирецького району. Це дозволяє наблизити соціальне обслуговування до населення, забезпечити його доступність, сприяє підвищенню інформованості громадян, у тому числі з питань цивільного захисту та пожежної безпеки.